kolay kazan net
KolayKazan.Net
Mobil Reklam Platformu

Giriş Yap Kayıt Ol
 
Üyelerimize sunduğumuz reklamlar, yasal olarak yayın yapan reklam şirketlerinden sağlanmaktadır. Üyelerimizin reklam tanıtım sitelerinde bulunan içerikler dış bağlantı olarak alınmakta olup, sitemizde barındırılmaz. Bu açıdan her üye güvenli bir şekilde reklamlarını yayınlar ve para kazanır.
PAYPAL (TL-$) | WESTERN UNION ($) | BANKA EFT (TL) | BANKA HAVALE (TL)
Kurallarımız!
Yasal Uyarı
kolaykazan.net hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinen ve üyelerine de bunu açıkça bildiren bir sitedir. kolaykazan.net 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen esaslara aykırı hareket etmemekle birlikte site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü kolaykazan.net Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar info @ kolaykazan.net mail adresinden kolaykazan.net Yönetimi ile iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz kolaykazan.net Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

1.1 Forumda arama yapmadan konu açmayınız.
1.2 Forumda ve Özel Mesajlarda gereksiz konu tekrarı yapmayınız.
1.3 Yönetim veya Diğer kullanıcılara yönelik hakaret içerikli ifadelerde bulunmayınız.
1.4 Pornogrofik yayınlar (aile içi çarpık ilişkiler ya da çocuk istitmarına yönelik yayınlar dahil) yasaktır ve her üye kendi faaliyetlerinden sorumludur.
1.5 Üyeler arası özel mesajlaşma sistemini ve Forum, Sohbet, Mobil Blog gibi bölümlerin özelliklerini kişileri taciz edecek sıklıkta kullanmayınız.
1.6 Üyeler arası maddi alışverişlerde sitemiz sorumlu değildir.

2.1 Sistem Yöneticisi olarak sizden mesaj yada form konusu açarak asla bilgi istemeyiz. Şifre ya da kimlik bilgisi talep eden olursa vermeyiniz.
2.2 Sisteme üyelik ücretsiz olup, sizden bu konuda para isteyenlere para vermeyin.
2.3 Üye isimlerini dikkatli inceleyiniz ve benzer harf sayı ya da rakam oyunları ile kullanıcı adlarını taklit edenlere dikkat ediniz.
2.4 Sistem sahibi (kolaykazan.net) bu kuralları değiştirme veya yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar.
2.5 Siteye (kolaykazan.net) üye olan herkes bu kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

Not: Kurallara uymayan üyeler, faaliyet derecesine göre düzenlenen sürece ya da süresiz olarak siteye giriş yapamaz!
2019 © kolaykazan.net